Funkcjonalne
PROJEKTY GRAFICZNE

UX Design

Tworzymy projekty stron internetowych które nie sprawiają trudności użytkownikom. Każdy element - od akapitów tekstu, przez ilustracje - po przyciski jest starannie zaplanowany. Podczas całego procesu projektowania konsultujemy zmiany z Tobą oraz wyjaśniamy dlaczego niektóre rozwiązania są bardziej przyjazne użytkownikowi, a niektóre mogą zniechęcić lub nawet skłonić do opuszczenia strony.

Audyty user usability

Mimo dużej liczby odwiedzin twojego sklepu internetowego wyniki sprzedaży nie są zadowalające? Być może interfejs twojej strony internetowej jest nieczytelny lub użytkownik napotyka na jakąś przeszkodę która utrudnia mu realizacje celu? Przeprowadzamy wnikliwe analizy użyteczności istniejących stron internetowych oraz przygotowujemy szczegółowe raporty z przeprowadzanych badań.

Zamów projekt graficzny

sklepy internetowe wizualizacja

PRZEJRZYSTE PROJEKTY GRAFICZNE

Dlaczego to takie ważne?

opis po prawej!
opis poniżej!

Użytkownik wchodząc na Twoją stronę internetową chce zrealizować jakiś konkretny cel. Zazwyczaj zrealizować go szybko i bez zbytniego wysiłku.

Bez względu na to czy celem odwiedzającego jest dokonanie zakupu w sklepie internetowym czy po prostu znalezienie numeru telefonu Twoja strona powinna być skonstruowana w taki sposób aby użytkownik nie musiał się zastanawiać gdzie ukrywają się szukane przez niego informacje.

W dzisiejszych czasach nie czytamy stron internetowych, tylko je "przeglądamy". Nie pozwól aby Twój klient zrezygnował ze współpracy tylko dlatego, że odnalezienie potrzebnych informacji sprawiło mu trudność.
Postaw na prostotę.

POZNAJMY SIĘ!

Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Tobie na każdym etapie powstawania projektu.
Bądźmy w stałym kontakcie!

Mikołaj Bernaciak frontend developer ux designer

Mikołaj Bernaciak

Frontend developer
UX/UI Designer

cudzysłów

Jestem opiekunem realizacji na etapie projektowania graficznego. Już w tej fazie najważniejsze są badania z użytkownikami. Dobrze przeprowadzone potwierdzą słuszność naszych założeń lub udowodnią, że się mylimy. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych kosztów podczas prac programistycznych.

W pierwszej kolejności przeprowadzamy badania odpowiednio dobrane do Twojej realizacji.
W Horizon nie zgadujemy. Podejmujemy decyzje projektowe świadomie, bazując na rzetelnych wnioskach wynikających z badań.

cudzysłów

Skontaktuj się ze mną!

facebook logo facebook logo facebook logo

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypełnij szybki formularz wyceny, a skontaktujemy się z Tobą!

Szybka wycena

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Kliknij tutaj i zapoznaj się całą naszą ofertą

Top