Projektowanie
STRON INTERNETOWYCH

Widoczność w sieci

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie rozpoznawalną
i prężnie działającą firmę, która nie jest widoczna w internecie. Odpowiednio zaprojektowana, dynamiczna i czytelna strona internetowa jest kluczowa aby stworzyć profesjonalny wizerunek Twojej marki i przyciągnąć do niej szerokie grono odwiedzających.

Profesjonalizm

Projektowane przez nas strony internetowe spełniają wszystkie standardy nowoczesnego web designu, charakteryzując się zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i zoptymalizowanym kodem źródłowym, co znacznie wpływa na komfort korzystania z witryny oraz prędkość ładowania się strony.

Zamów stronę internetową

strony internetowe wizualizacja

DOBRA PRAKTYKA

Bez względu na to czy przygotowujemy niewielką stronę wizytówkę, czy rozbudowany portal internetowy, możesz mieć pewność, że Twoja witryna będzie:

rwd ikona

RESPONSYWNA

Według badań w 2018 roku 49%* wszystkich wyświetleń stron internetowych w polsce to odsłony z telefonów komórkowych. Czytelność i funkcjonalność na urządzeniach mobilnych jest zatem równie ważna, jeśli nie ważniejsza niż na komputerach stacjonarnych

funkcjonalnosc ikona

FUNKCJONALNA

Dobrze zaprojektowana strona internetowa musi być przede wszystkim funkcjonalna i intuicyjna. Użytkownik nie może tracić czasu na szukanie interesujących go treści ponieważ znudzi się i opuści ją. Podejmujemy odpowiednie kroki mające na celu ułatwienie nawigacji po witrynie.

optymalizacja ikona

ZOPTYMALIZOWANA

Niezwykle ważnym czynnikiem podczas tworzenia stron internetowych jest odpowiednie przygotowanie ich, tak aby miały szansę uzyskać wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Należy dopilnować tego już na etapie projektowania witryny.

STRONY INTERNETOWE

W zależności od Twoich potrzeb oferujemy różne rozwiązania.
Wybierz stronę internetową odpowiednią do profilu Twojej działalności.

1.

Strony internetowe
na indywidualnym projekcie graficznym.

Stworzymy dla Ciebie od zera nowoczesną stronę z dowolnego projektu graficznego. Dzięki temu otrzymasz projekt w 100% zgodny z Twoim pomysłem lub identyfikacją wizualną Twojej marki. Gotową witrynę wdrożymy do CMS Wordpress umożliwiając Tobie w bardzo łatwy i intuicyjny sposób zarządzanie treścią oraz samodzielne wprowadzanie modyfikacji.

projekt graficzny
gotowy projekt graficzny

Strony internetowe
na gotowym szablonie.

2.

Skorzystaj z naszej bogatej bazy szablonów graficznych, z której wspólnie wybierzemy projekt najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań. Pomożemy dobrać odpowiednie grafiki i sprawimy, że Twoja witryna nabierze niepowtarzalnego charakteru. To rozwiązanie pozwala pominąć etap projektowania graficznego i daje możliwość skorzystania z gotowych wzorów, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjne finansowo.

gotowy projekt graficzny

3.

Strona
wizytówka.

Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę w internecie, a nie potrzebujesz rozbudowanej witryny, składającej się z wielu podstron wybierz opcję wizytówki internetowej. Dzięki niej w szybkim czasie zaistniejesz w sieci i umożliwisz swoim klientom łatwy kontakt oraz dostęp do najważniejszych informacji o Twojej firmie.

strona internetowa wizytówka
landing page ikona

Landing
page.

4.

Zaprezentuj swój produkt lub usługę na prostej stronie typu onepage. Zamieścimy na niej szczegółową specyfikację Twojej oferty oraz urozmaicimy jej wygląd atrakcyjnymi grafikami, zachęcającymi do współpracy. Najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby zaistnieć w sieci.

langing page ikona

5.

Projektowanie layoutu
graficznego strony internetowej.

Nasz zespół profesjonalnych grafików przygotuje dla Ciebie indywidualny projekt Twojej witryny, zgodny z nowoczesnymi standardami wizualnymi. Nada stronie przejrzysty i czytelny wygląd oraz nieszablonowy charakter, dopasowany do obowiązujących trendów.

projektowanie wzrou graficznego ikona

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypełnij szybki formularz wyceny, a skontaktujemy się z Tobą!

Szybka wycena

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Kliknij tutaj i zapoznaj się całą naszą ofertą

LICZBY MÓWIĄ WIĘCEJ NIŻ SŁOWA

49%*

wszystkich odsłon stron internetowych w Polsce to wejścia z telefonów komórkowych.
*żródło ranking.pl

28%*

ankietowanych wskazało, że duży wpływ na ich opinię o firmie ma profesjonalny wygląd jej strony internetowej.
*źródło - badanie firmy Vista Print Digital.

30%*

tylko taki odsetek internautów jest zadowolonych z jakości odwiedzanych przez nich stron internetowych.
*źródło - badanie firmy IAB Polska.

54%*

internautów w polsce kupuje online, a ich liczba zwiększa się dynamicznie. W ciągu roku ten odsetek wzrósł aż o 4%
*źródło - Gemius Polska, gemius.pl

NOWOCZESNY WEB DESIGN

Oto technologie z jakich najczęsciej korzystamy:

html5 ikona

HTML 5

css3 ikona

CSS 3

bootstrap ikona

Bootstrap

javascript ikona

JavaScript

jquery ikona

jQuery

php ikona

PHP

mysql ikona

MySQL

wordpress ikona

CMS Wordpress

ETAPY TWORZENIA PROJEKTU

Każda wykonana przez nas realizacja przechodzi długą drogę od pustej kartki do gotowej strony internetowej. Oto poszczególne etapy naszej pracy:

Pomysł i analiza potrzeb

Jest to początkowy etap w realizacji projektu.
W tym czasie wspólnie analizujemy Twój pomysł
i po dokładnym rozpoznaniu Twoich potrzeb
oraz otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji przystępujemy do projektowania graficznego.

Tworzenie projektu graficznego witryny

Na tym etapie Twój pomysł zaczyna stawać się rzeczywistością. Nasi specjaliści od białej kartki, krok po kroku przygotują prototyp wyglądu strony tak, aby był zgodny z Twoją wizją i charakterem Twojej marki. Jeśli wybrałeś opcję strony na gotowym szablonie ten etap jest pomijany, co przyspiesza czas realizacji projektu.

Konsultacja przed rozpoczęciem
prac programistycznych

Po zakończeniu prac nad warstwą wizualną Twojej strony poprosimy Cię o ostateczną weryfikację wykonanego przez nas projektu. W tym momencie możesz nanieść ostatnie poprawki zanim przystąpimy do programowania layoutu prawdziwej strony www.

Kodowanie

Nasi programiści sprawią, że Twoja strona będzie świetnie wyglądać na wszystkich urządzeniach, a jej kod źródłowy będzie lekki i zoptymalizowany. Witryna będzie ładowała się szybko i wyświetlała prawidłowo we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach internetowych. Oprócz tego każda realizowana przez nas strona jest w pełni dostosowana do pozycjonowania jej w wyszukiwarkach.

Publikacja witryny w sieci

Po ostatecznych testach strony zostaje ona odpowiednio skonfigurowana i umieszczona
na Twoim serwerze. Od tej chwili jest widoczna
pod adresem Twojej domeny internetowej.

POZNAJMY SIĘ!

Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Tobie na każdym etapie powstawania projektu.
Bądźmy w stałym kontakcie!

Dawid Lisiecki fullstack developer

Dawid Lisiecki

Fullstack Developer

cudzysłów

Jestem opiekunem projektu w fazie programowania. Profesjonalnie zaprojektowana witryna i odpowiednio zoptymalizowany kod źródłowy sprawią, że doświadczenie związane z przeglądaniem Twojej strony stanie się łatwe i przystępne dla użytkownika.

Strona internetowa jest idealną platformą do kreowania wizerunku Twojej firmy i zwiększenia jej rozpoznawalności. Pamiętaj jednak, że bez odpowiedniej optymalizacji kodu poruszanie się nawet po najładniejszej witrynie stanie się udręką. Lekkie i przystępne strony internetowe to nasz priorytet.

cudzysłów

Skontaktuj się ze mną!

facebook logo facebook logo facebook logo

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypełnij szybki formularz wyceny, a skontaktujemy się z Tobą!

Szybka wycena

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Kliknij tutaj i zapoznaj się całą naszą ofertą

Top